Volkswagen Transporter
Kombi 2.0 TDI L2H1 8-PERSOONS AUTOMAAT + TREKHAAK | CRUISE | PDC | 1e EIGENAAR
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | Kombi 2.0 TDI L2H1 8-PERSOONS AUTOMAAT + TREKHAAK | CRUISE | PDC | 1e EIGENAAR |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 5 mei 2015 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 150.316 km |
| Aantal zitplaatsen: | 9 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 7-ZSL-82 |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 1.124 kg |
| Gewicht: | 1.876 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterdeuren met ruiten
- achterruitwisser
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor adaptief
- zijschuifdeur rechts
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- passagiersairbag
- Overig
- binnenspiegel automatisch dimmend
- boordcomputer
- Executive-pakket
- Licht en zicht-pakket
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- stuurwiel multifunctioneel
- Trekhaak